Nasza strategia jakości - Sheep to Shop

Jesteśmy oddani dostarczaniu najwyższej jakości odzieży zapewniającej komfort i ochronę. Wierzymy, że w celu zagwarantowania jakości Devolda, musimy kontrolować każdy etap procesu, przez jaki przechodzi nasz produkt – zaczynając od owiec dostarczających wełnę aż po produkt końcowy dostarczany do sklepu i do Klienta. Naszą Strategią Jakości, którą nazwaliśmy Sheep to Shop, ustanowiliśmy możliwy do prześledzenia, w pełni kontrolowany wzdłuż całego łańcucha wartości proces.

Odwiedziliśmy kraje, gdzie produkuje się najlepszą wełnę Merino, i spotkaliśmy się z farmerami, którzy tak samo jak my, są oddani kwestii jakości. Ich poczucie dumy z powodu wytwarzania najlepszych włókien wełny Merino na świecie zainspirowało nas do utworzenia programu Sheep to Shop, który z kolei dał nam możliwość opowiedzenia ich historii poprzez promowanie ich farm, pracy i dziedzictwa. Devold zawarł długoterminowe umowy bezpośrednio z farmami w Australii, Nowej Zelandii i Argentynie. Umowy te gwarantują farmerom uczciwe i przewidywalne ceny za wełnę, a nam konsekwentnie utrzymywaną jakość, która sprosta naszym wymaganiom.

Nasze partnerskie farmy podążają za tymi samymi wartościami i standardami jeśli chodzi o dobro zwierząt, zrównoważoną produkcję oraz gospodarowanie gruntami. Devold wykorzystuje jedynie wełnę pozyskiwaną bez tzw. techniki mulesing (polega ona na wycinaniu fragmentów pofałdowanej skóry owiec w celu uniknięcia pasożytów, powoduje jednak cierpienie zwierząt). Odwiedziliśmy farmy, z którymi współpracujemy, poznaliśmy farmerów i ich rodziny oraz standardy hodowli i pracy jakie utrzymują oraz widzieliśmy jak traktują owce. Cieszymy się, że pracujemy z ludźmi tak zaangażowanymi w produkcję najlepszej wełny Merino na świecie.

Devold utrzymuje także bliskie stosunki z pozostałymi współpracownikami odpowiedzialnymi za inne etapy łańcucha produkcyjnego – producentami wełny czesankowej oraz przędzy. Jesteśmy dumni z partnerstwa z firmami podzielającymi nasze zaangażowanie w utrzymywanie najwyższej jakości oraz wizji, aby nieustannie rozwijać technologię i poszerzać zastosowanie wełny Merino.

Produkcja odzieży zajmuje centralne miejsce w naszym łańcuchu produkcyjnym. W celu utrzymania kontroli nad tym procesem, Devold zainwestował w budowę własnego zakładu produkcyjnego. Mając 20 lat doświadczenia w produkcji na Litwie, zbudowaliśmy tam nowy zakład o powierzchni 16 000 m2, który został otwarty w 2015 roku. Wytwarzamy tkaniny, farbujemy je używając tylko ekologicznych barwników, wycinamy wykroje i wykańczamy gotowe produkty, a na końcu pakujemy je i magazynujemy przed wysłaniem do sklepów. Posiadamy własne laboratorium, gdzie przeprowadzamy ponad 20 różnych kontroli i testów jakości. Ponad 300 osób pracuje wspólnie, abyśmy mogli w Devoldzie powiedzieć: My to zrobiliśmy!

Cała odzież z oferty Devolda jest projektowana w Norwegii przez zespół Projektowania i Rozwoju Produktu. Jest przy tym testowana w niesprzyjających warunkach klimatycznych Norwegii zarówno przez pracowników jak i naszych Ambasadorów, aby zyskać pewność, że użytkownik otrzyma oczekiwaną najwyższą jakość.

Właśnie po to robimy to wszystko – aby na koniec dnia mieć pewność, że nasza odzież sprosta wymaganiom stawianym przez pasjonatów outdooru, podróżników i odkrywców oraz profesjonalistów dając im jakość, komfort i niezbędną ochronę.

Jeśli spojrzeć na niego szerzej, nasz program Sheep to Shop, umożliwiający prześledzenie i transparentność procesu produkcyjnego, jak nic innego gwarantuje osiągnięcie najwyższej jakości. Zespół Devolda jest dumny z ustanowienia Strategii Jakości Sheep to Shop. Dzięki niemu dzielimy się historią o wspaniałych ludziach, z którymi współpracujemy; opowiadamy jak robimy to, co robimy; w końcu ostatecznie wyjaśniamy jak to się stało, że Devold dostarcza Wam najwyższą jakość.

Dziękujemy!

Cathrine Stange, Devold of Norway CEO


© Copyright
 Devold.pl
. Wszelkie prawa zastrzeżone / 
Sklepy internetowe CStore
Kontakt ze sklepem

Outdoor Sklep
Al. Niepodległości 177
02-555 Warszawa

+48 574 369 157