Strona_główna

Z powodu panującej pandemii koronawirusa COVID-19 życzymy wszystkim dużo zdrowia i odporności.

Informujemy, że nasz sklep internetowy jest do Państwa dyspozycji i na bieżąco realizujemy zamówienia dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich.
Wdrożyliśmy w firmie zalecane przez służby medyczne zasady higieny i bezpieczeństwa tak, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Obniżyliśmy też wartość pojedynczego zamówienia uprawniającą do bezpłatnej przesyłki do kwoty 150 zł.

Niech pozytywne myślenie o aktywnym wypoczynku i obcowaniu z pięknem przyrody pomoże nam w tym trudnym okresie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 574 369 157.

#devoldofnorway na Instagramie

Prowadzisz aktywny tryb życia, uprawiasz sport amatorsko lub wyczynowo? Bliska jest ci turystyka górska i przebywanie na świeżym powietrzu? A może cenisz komfort termiczny w zimne dni? Ofertę Devold kierujemy do osób takich jak Ty – będących w ruchu i poszukujących funkcjonalnej i wytrzymałej bielizny termoaktywnej oraz wełnianej odzieży na różne okazje. W bogatej ofercie sklepu devold.pl znajdziesz szeroki wybór bielizny termoaktywnej oraz odzieży turystycznej. W sprzedaży dostępne są między innymi uniwersalne koszulki, kalesony, bokserki, swetry, a także akcesoria takie jak skarpety, czapki i rękawice dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Wszystkie ubrania termoaktywne wyróżniają się doskonałymi parametrami utrzymywania ciepła i odprowadzania wilgoci dzięki unikalnym właściwościom materiału, którym jest czysta wełna merynosowa.

© Copyright
 Devold.pl
. Wszelkie prawa zastrzeżone / 
Sklepy internetowe CStore
Kontakt ze sklepem

Outdoor Sklep
Al. Niepodległości 177
02-555 Warszawa

+48 574 369 157